| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 DIMMER 1-10V ROTARY ANTRACIET |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | LV |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000025 |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar pilnu vāku |
| Darbības metode | Pagrieziena poga |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Slodzes veids | Elektroniskais balasts 1-10 V |
| Nominālais spriegums | 1-10 V |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 100 mm |
| Ierīces augstums | 50 mm |
| Ierīces dziļums | 40 mm |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 0 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485115184 |
| Montāžas metode | Sienas cauruļvads |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Sprūdrata stiprinājums |
| Gaismas vērtību atmiņa | Yes |
| Apakšstacijas ieeja | No |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7043 |
| Sērijveida dimmer | No |
| Piemērojams ar kustību sensoru | No |
| Piemērojams ar pārraides pogu | No |
| Piemērojams ar infrasarkano pogu | No |
| Piemērojams ar klātbūtnes indikatoru | No |
| Piemērojams ar pogu | No |
| Piemērojams ar laika slēdzi/taimeri | No |
| Trieciena stiprums | IK06 |
| Vadības spriegums | 1-10 V |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Serdes šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 40 mm |
| Lietotņu vadība, izmantojot Bluetooth | No |