| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 TAP 140 TO 140 HV PLASTIC |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Platums | 145 mm |
| Modelis | Formētais pārsegs |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Dziļums | 65 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Platuma zars | 140 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Montāžas metodes vāks | Ar šķērsstieņiem |
| Vāku skaits | 1 |
| Montāžas perforācija apakšā | No |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Ar kanāla savienotāju | No |
| Pārsega platums 1 | 145 mm |
| Pārsega platums 2 | 0 mm |
| Pārsega platums 3 | 0 mm |
| Ar aizsargfoliju | No |
| Simetrisks | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480580871 |