OKA63GS4RF2 F200 EMC Maintenance switch
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019936307
MPN: 1SCA164390R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OKA63GS4RF2 F200 EMC Maintenance switch
Zīmols ABB
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* BG
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 63 A
Stabu skaits 4
Nominālais darba spriegums 800 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 1.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6417019936307, 6417019936307
Citi tehniskie dati
Platums 160
Augstums 230
Dziļums 118
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 2
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Citi
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 30 kW
Krāsu kontroles elements Sarkans
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 800 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles No
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 30 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 63 A
Aizsardzības pakāpe (NEMA) Citi
Ar iepriekš samontētu kabeļu No
Apraksts
F200 EMC Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Aluminium enclosure. IP65. Red Round handle. Interlocked cover. The ABB fire rated switches withstand fire acc. to standard EN12101-3. ABB can prodvide products for class F200 (120min), F300 (120min) and F400 (120min). Typical applications are high rise buildings, car parks, tunnels or any other place where there are exhaust fans that should stay on during fire. The enclosure is made of rigid aluminium alloy, or painted steel sheet. The F200 and F400 products are also available with auxiliary contacts. The products are EMC type, when used with EMC cable glands. The handle is padlockable in On and Off position with max. 3 padlocks, and cover is interlocked.