| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oja 29 IP20 4000K Step-Dim | Ceiling light | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 718154 |
| Platums | 294 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 294 mm |
| Augstums/dziļums | 23 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 18 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 1700 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581442986 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581442894 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |