| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OCTOPUS DE CENTRE L Ø100 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Montāžas metode | Betona ēka |
| Modelis | Viena |
| Forma | Apaļš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3589354919505 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 99 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Konstrukcijas veids | Centrālā kanalizācijas kārba |
| Garums | 105 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas āķa stiprinājums | No |
| Caurules diametram | 16/20 mm |