| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OCC SENSOR IA CM IP42 WH |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
Spiedpogas
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Klātbūtnes sensors |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696777527 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Diametrs | 86 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |