| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Obudowa metalowa "ARGENTA" GN606030 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711188278 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Ar montāžas plāksni | Yes |
| Durvju skaits | 1 |
| Slēdzeņu skaits | 2 |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| EMC versija | No |
| Ar stiklotām durvīm | No |
| Savienojams | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Trieciena stiprums | IK09 |
| Piemērots āra uzstādīšanai | No |
| Piemērots metriskai montāžai | No |
| Montāžas plāksnes dziļums regulējams | No |
| Ar ventilācijas durvīm | No |
| Virsmas apdare | Gruntēts |
| Ar aizmugurējām durvīm | No |
| Piemērots iebūvējamai sienā | No |
| Slīpa jumts | No |
| Statu stiprinājums | No |
| Grīdas sienas modelis | No |
| Atdalīts | No |
| Stūra modelis | No |
| Starpposma montāža | No |