| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | NVD 895 PN16 DN200 |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8481 3091 00 |
| ETIM | EC010910 |
| Materiāla kvalitāte | Čuguns GGG 40 (GJS-400-15) |
| Blīvējums | Metāla blīvējums |
| Ugunsdrošs | No |
| Materiāla vārpsta | Nerūsējošais tērauds |
| Nominālais diametrs | DN 20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5710104063348 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Darbība | Termostatiskais elements |
| Garuma darbības elements | 0 mm |
| Diametra rokrats | 0 mm |
| Zeta vērtība | 0 |
| Raksta kompresijas klase | PN 16 |
| Konstrukcijas garums | 0 mm |
| NCP atļauj | No |
| Caurules ārējais diametrs visi savienojumi | 0 mm |
| Atloka kompresijas klase | PN 16 |
| Maks. spiediena starpība pie 20 °C | 0 bar |
| Savienojuma garums 1 | 0 mm |
| Savienojuma garums 2 | 0 mm |
| Vārsta leņķis | 0 ° |
| Vārpstas leņķis | 0 ° |
| Maks. spiediena starpība kā gala vārsts | 0 bar |
| Pasāža | 200 mm |
| FM kvalitātes zīme | No |
| UL kvalitātes zīme | No |
| ULC kvalitātes zīme | No |
| LPCB kvalitātes zīme | No |
| Vārstu dizains | Centrisks |
| Augstuma darbības elements | 0 mm |
| Kvs vērtība | 0 |
| Materiāls vārsta tauriņš | Nerūsējošais tērauds |
| Vārstu tauriņš izklāta | No |
| Materiāls primārais vārpstas blīvējums | Etilēna-propilēna dīne monomēra kaučuks (EPDM) |
| VdS kvalitātes zīme | No |
| KIWA sertificēts | No |
| Gastec kvalitātes nodrošināšanas zīme | No |
| Tipa apstiprinājums saskaņā ar BBR/EKS | No |