| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GLM 6 - Nut |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1639 00 |
| Platums | 9.9 mm |
| Augstums | 4.95 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918017507, 4017918017507 |