NS44E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 1
NS44E-26 Hilfsschütz 230V 50/60Hz, 4S+4Ö
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523007260
MPN: 1SBH101001R2644
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums NS44E-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Zīmols ABB
Kategorijas Palīgkontaktori
Relejs Kontakta
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000196
Montāžas metode DIN sliedes/skrūve
Nominālā darba strāva Ti, 400 V 3 A
Piemērots manuālai darbībai No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 230 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 230 V