NS40E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 1
NS40E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 2
NS40E-26 230V50/60HZ Contactor Relay thumbnail 1
NS40E-26 230V50/60HZ Contactor Relay thumbnail 2
NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523002265
MPN: 1SBH101001R2640
Iepakojums: 1
Kaste: 40
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums NS40E-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Zīmols ABB
Kategorijas Palīgkontaktori
Relejs Kontakta
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000196
Montāžas metode DIN sliedes/skrūve
Nominālā darba strāva Ti, 400 V 3 A
Piemērots manuālai darbībai No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 230 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 230 V