| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | noodverlichtingselement IP40 AAN/UIT 1W Rondel 21 |
| Zīmols | Siteco |
| Kategorijas |
Avārijas bloki gaismekļiem
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | II |
| Jauda | 1 W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899987609 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899987616 |