NF53E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 1
NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523100619
MPN: 1SBH137001R1153
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums NF53E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Zīmols ABB
Kategorijas Palīgkontaktori
Relejs Kontakta
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000196
Montāžas metode DIN sliedes/skrūve
Nominālā darba strāva Ti, 400 V 3 A
Piemērots manuālai darbībai No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-60 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-60 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 20-60 V
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai AC/DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3471523100619
Iepakojuma līmenis 2 3471523100619
Citi tehniskie dati
Interfeiss No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 5
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 3
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 0
Savienojuma veida palīgķēde Skrūvju savienojums
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts, aizkavēta pārslēgšana 0
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts, vadošais 0
Lejupielādes
Apraksts
The NF53E-11 is a 690 V IEC or 600 UL 8-pole contactor relay with screw terminals, used for switching auxiliary and control circuits. Thanks to the AF technology, the contactor relay has a wide control voltage range (24-60 V 50/60 Hz and 20-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. NF contactor relays have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories. These contactor relays include mechanically-linked auxiliary contacts compliant with Annex L of IEC 60947-5-1 and are side-marked with the "Mechanically Linked" symbol.