NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 1
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 2
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 1
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 2
NF31E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523100015
MPN: 1SBH137001R1140
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Zīmols ABB
Kategorijas Palīgkontaktori
Relejs Kontakta
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000196
Montāžas metode DIN sliedes/skrūve
Nominālā darba strāva Ti, 400 V 3 A
Piemērots manuālai darbībai No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-60 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-60 V