| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | NEXITECH LED 250 MAINS 230V IP65 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 125 mm |
| Garums | 308 mm |
| Augstums/dziļums | 53 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191806323 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191615307 |
| Ar gaismas avotu | No |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Ar piktogrammu | No |