| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Network Card SNMP CS 141B SK CARD SLOT |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8534 0090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Tīkla interfeiss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414970911933 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414970927866 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414970930224 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Dziļums | 120 mm |