| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | NAV-T 150W SUPER 6Y E40 12X1 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000821 |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 17500 lm |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 150 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321843104 |