| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Mushroom Push Button Head M22S-DRP-R Maintained Red Black Bezel M22S-DRP-R |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Push Button Front Elements
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Cauruma diametrs | 22.5 mm |
| Krāsu poga | Sarkans |
| Pogas veids | Plakanā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67/IP69K |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 4X, 13 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015082167462 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4015081832439 |
| Piemērots apgaismošanai | No |
| Atbloķēšanas metode | Nav |
| Pavasaris-atgriešanās | No |
| Diametra vāciņš | 36.5 mm |
| Piemērots avārijas apturēšanai | No |
| Krāsa priekšējais gredzens | Melns |
| Ar apgaismojumu | No |
| Platuma atvēršana | 0 mm |
| Augstuma atvere | 0 mm |
| Materiāls priekšējais gredzens | Plastmasas |
| Ar priekšējo gredzenu | Yes |
| Konstrukcijas tipa objektīvs | Apaļš |
| Barošanas sprieguma lampa | 0 V |
| Pārslēgšanas funkcijas fiksēšana | Yes |
Mushroom actuator, Product range: RMQ-Titan, Single unit, Design: Mushroom, maintained, Color Mushroom: red, button plate: red, Blank, Degree of Protection: IP66, IP67, IP69K, Bezel: black, Connection to SmartWire-DT: yes, with SWD-RMQ connections, Front dimensions: 22 x 22, Function: maintained, Instructions: Stay-put/spring-return function can be changed on device, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660