| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency Switch Mureva Styl turn-to-release Anthracite |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Push Buttons
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Atbloķēšanas metode | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480789489 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480789487 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606480789489 |
| Cauruma diametrs | 0 mm |
| Diametra vāciņš | 0 mm |
| Ar apgaismojumu | No |
| Barošanas sprieguma lampa | 0 V |
| Savienojuma veida palīgķēde | Skrūvju savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 1 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
For safety reason, the design of the 3A device can be noticed from afar due to its bright yellow and red colors. It is also resistant to the harshest environments and can be used indoor and outdoor. It can be installed in flush or in surface and also indoor and outdoor. It can resist to 650°C fire.