MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489 image 1
MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606481169976
MPN: M9F42306
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Automātslēdži 6A
Izcelsmes valsts* FR
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 6 A
Nominālais spriegums 277 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 6
Stabu skaits (kopā) 3
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 0 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606481169976
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 44 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 500 V
Strāvas ierobežošanas klase 0
Virssprieguma kategorija 4
Piesārņojuma pakāpe 3
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 1-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 1-16 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -30-70 °C
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 0 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 20 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 6 kV