| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MST CosmoWh CPO-TW 90W/840 PGZ12 1CT |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | PGZ12 |
| Gaismas plūsma | 10120 lm |
| Kopējais garums | 140 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 70-79 |
| Diametrs | 19 mm |
| Lampas efektivitāte | 115 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, vienkanāla |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Lampas spriegums | 88-104 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 88 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718291137894 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| UV aizsardzība | No |
| Degšanas pozīcija | Jebkurš |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Keramika |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | Yes |
| Gaismas krāsa | 840 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 99 kWh |