MS132-10B Manual Motor Starter 6.3 ... 10 A image 1
MS132-10B Manual Motor Starter 6.3 ... 10 A image 2
MS132-10B Manual Motor Starter 6.3 ... 10 A thumbnail 1
MS132-10B Manual Motor Starter 6.3 ... 10 A thumbnail 2
MS132-10B Motoru aizsardzības slēdzis dzelzceļam
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614521409
MPN: 1SAM350200R1010
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MS132-10B Manual Motor Starter 6.3 ... 10 A
ETIM EC000074
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 10 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 250-690 V
Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums 6.3-10 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda lcu pie 400 V, AC 100 kA
Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana 150 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4013614521409
Iepakojuma līmenis 2 4013614522994
Citi tehniskie dati
Platums 45 mm
Augstums 90 mm
Dziļums 86.75 mm
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 4 kW