MS132-0.63B Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A image 2
MD01 thumbnail 1
MS132-0.63B Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A thumbnail 2
MS132-0.63B Motora aizsardzības slēdzis dzelzceļam
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614521348
MPN: 1SAM350200R1004
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MS132-0.63B Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A
ETIM EC000074
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 0.63 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 250-690 V
Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums 0.4-0.63 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda lcu pie 400 V, AC 100 kA
Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana 7.9 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4013614521348
Iepakojuma līmenis 2 4013614522932
Citi tehniskie dati
Platums 45 mm
Augstums 90 mm
Dziļums 86.75 mm
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0.18 kW