MS132-0.25B Manual Motor Starter 0.16 ... 0.25 A image 2
MD01 thumbnail 1
MS132-0.25B Manual Motor Starter 0.16 ... 0.25 A thumbnail 2
MS132-0.25B Motora aizsardzības slēdzis dzelzceļam
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614521324
MPN: 1SAM350200R1002
Iepakojums: 1
Kaste: 40
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MS132-0.25B Manual Motor Starter 0.16 ... 0.25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Motoru aizsardzības slēdži
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000074
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 0.25 A
Stabu skaits 3
Nominālais darba spriegums 250-690 V
Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums 0.16-0.25 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda lcu pie 400 V, AC 100 kA
Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana 3.1 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4013614521324
Iepakojuma līmenis 2 4013614522918
Citi tehniskie dati
Platums 45 mm
Augstums 90 mm
Dziļums 86.75 mm
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0.06 kW