| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BPZ-MPL300-600 Mounting plate for HxW=300x600mm |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Metāla sadales skapji
|
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000213 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081142132 |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Perforēts | No |