| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Mounting Plate Plexo 155×110mm Steel |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002529 |
| Platums | 155 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414971442603 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971442610 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971442597 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas apdare | Cinkots |