| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XDSFP-MC Mounting angle, for PE(N) |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas leņķa kronšteins |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081480159 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9008790332531 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 40 mm |