Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset image 1
Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 3250613155001
MPN: HXT046H
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Zīmols Hager
Kategorijas Signāla un vadības moduļi
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC001030
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 110 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 110 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 110 V