| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 'Motion detector M34LR, KNX, 39-41 m, 360°, for flush-mounting box |
| Zīmols | Niko |
| Kategorijas |
Maģistrāles sistēmas ierīces (KNX/Modbus)
|
| ETIM | EC001582 |
| Modelis | Kustības sensors |
| Autobusu sistēma KNX | Yes |
| Autobusu sistēma Powernet | No |
| Ar autobusa savienojumu | Yes |
| Citas autobusu sistēmas | Citi |
| Autobusu sistēma LON | No |
| Autobusu sistēma KNX radio | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413736378841 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Aizsardzība pret šļūteni | Yes |
| Kanālu skaits | 5 |
| Pārslēgšanas jauda | 3 W |
| Maks. transmisijas diapazons frontāli | 7 m |
| Maks. pārraides diapazons uz sāniem | 20 m |
| Materiāls | Plastmasas |
| Diametra noteikšanas diapazons uz grīdas | 41 m |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Caurspīdīgs | No |
| Atklāšanas leņķis horizontāls | 0-360 ° |
| Min. ieslēgšanās laiks | 1 s |
| Maks. cikls | 1092 min |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Yes |
| Optimāls montāžas augstums | 3 m |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 41 mm |