| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Motion detector, 230 V, 40 m, for corridors, for flush-mounting box, w |
| Zīmols | Niko |
| Kategorijas |
Motion & Presence Sensors
|
| Izcelsmes valsts* | TW |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000133 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 105 mm |
| Modelis | Kustības sensors |
| Augstums | 105 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Biežums | 50 Hz |
| Maks. transmisijas diapazons frontāli | 20 m |
| Maks. pārraides diapazons uz sāniem | 20 m |
| Skenēšanas leņķis | 360 ° |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Min. ieslēgšanās laiks | 10 s |
| Maks. cikls | 30 min |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Yes |
| Optimāls montāžas augstums | 3 m |
| Maks. klātbūtnes diapazons | 200 m² |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 350 W |
| Sensora tips | Pasīvais infrasarkanais starojums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413736363342 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Aizsardzība pret šļūteni | No |
| Sprieguma veids | AC |
| Ieslēgšanās aizkave | 1 s |
| Izslēgšanās aizkave | 1800 s |
| Iebūvēts dziļums | 22 mm |
| Ar tālvadības pulti | Yes |
| Diametrs | 105 mm |
| Iebūvētais platums | 49 mm |
| Iebūvētais diametrs | 49 mm |
| Kāpņu telpas uzraudzība | No |
| Tilta slēdzis | No |
| Piemērots bezvadu pārraidei | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Temperatūra | -20-40 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Regulējama reakcijas vērtības jutība | Yes |
| Dim funkcija ar reostata pamatelementu | No |
| Reakcijas vērtības spilgtums | 10-2000 lx |
| Piemērots C-slodzei | No |
| Diametra noteikšanas diapazons uz grīdas | 40 m |
| Attālā darbība | Yes |
| HVAC kontrole | No |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Yes |
| Apakšstacijas ieeja | No |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Ar signāla bloku | No |
| Mācīšanas funkcija reakcijas vērtības spilgtumam | No |
| Tīklā | No |
| Piespiedu izslēgšana | No |
| Iebūvēts garums | 22 mm |
| Trieciena stiprums | IK02 |
| Ar modinātāja funkciju | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Dzīvnieku zona | No |
| Atklāšanas leņķis horizontāls | 360 ° |
| Piemērots montāžai pie sienas | No |
| Pārslēgšanas zonu skaits | 1 |
| Ar DALI interfeisu | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Piespiedu ieslēgšanās | No |
| Min. sākuma strāva | 0 A |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 22 mm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |