| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Monobloc perforated plates H1200xW600mm with universal perforations 11x26mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000213 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480199059 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Perforēts | Yes |