| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MONITORING RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001438 |
| Iespējams vienfāzes zemspriegums | Yes |
| Iespējama vienfāzes histerēze | Yes |
| Iespējama trīsfāzu histerēze | No |
| Sprieguma mērīšanas diapazona veids | AC |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823285368 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823284552 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Dziļums | 54.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Iespējams trīsfāzu zemspriegums | No |
| Iespējams vienfāzes pārspriegums | Yes |
| Iespējams trīsfāzu pārspriegums | No |
| Satur funkciju DC-zemsprieguma | No |
| Satur funkciju DC-over spriegums | No |
| Ietver līdzstrāvas sprieguma histerēzes funkciju | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 230 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 230 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0.5 s |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 600 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 300 s |
| Reakcijas vērtības spriegums | 172.5-253 V |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 (A): 10 With detachable clamps: no Single-phase under voltage possible: yes Three-phase under voltage possible: no Single-phase over voltage possible: yes Three-phase over voltage possible: no Single-phase hysteresis possible: yes Three-phase hysteresis possible: no Contains function DC-under voltage: no Contains function DC-over voltage: no Contains function DC-voltage hysteresis: no Coil version: AC Volt AC: 230 V. Type of electric connection: Screw connection Type of voltage measurement range: AC Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. Min. adjustable off-delay time: 300 s. Response value voltage: from 172.5 to 253 V. Protection Category: IP 20