| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MONITORING RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 320-460 V |
| Fāžu secības uzraudzība | Yes |
| Fāzes nelīdzsvarotības uzraudzība | Yes |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823284422 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823275970 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Dziļums | 54.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Fāzes atteices noteikšana | Yes |
| Funkcija zem sprieguma noteikšanas | No |
| Sprieguma noteikšanas funkcija | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 400 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 400 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0.5 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |