| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MONITORING RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 320-460 V |
| Fāžu secības uzraudzība | No |
| Fāzes nelīdzsvarotības uzraudzība | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823284408 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823275956 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Dziļums | 54.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Fāzes atteices noteikšana | No |
| Funkcija zem sprieguma noteikšanas | Yes |
| Sprieguma noteikšanas funkcija | Yes |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 400 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 400 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0.5 s |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 600 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 300 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Coil version: AC Volt AC: 400 V. Voltage measurement range: from 320 to 460 V. With detachable clamps: no Phase sequence monitoring: no Phase failure detection: no Function under voltage detection: yes Function over voltage detection: yes Phase imbalance monitoring: no Type of electric connection: Screw connection Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. (A): 10 Protection Category: IP 20