| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EMD-SL-V-UV-300 - Monitoring relay |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Monitoring Relays
Sprieguma uzraudzības releji |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Sprieguma mērīšanas diapazona veids | AC/DC |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Min. regulējams aizkaves ieslēgšanās laiks | 0 s |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918924331, 4017918924331 |
| Platums | 22.5 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 113 mm |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 24 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 24 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0 s |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 0 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0 s |
| Reakcijas vērtības spriegums | 0-300 V |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |