| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Monitoring relay 17.5mm wide, phase sequence and loss in 3 phase 3 wir K8DT0042D |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Fāžu kontroles relejs
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 9000 00 |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 200-480 V |
| Fāžu secības uzraudzība | No |
| Fāzes nelīdzsvarotības uzraudzība | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Atsperes skavas savienojums |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4548583773868, 4548583773868 |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Fāzes atteices noteikšana | Yes |
| Funkcija zem sprieguma noteikšanas | No |
| Sprieguma noteikšanas funkcija | No |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0.15 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |