| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MODULAR LEVEL CONTROL RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Monitoring Relays
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 9026 1029 00 |
| Kaskādes | No |
| Elektrodu ieeju skaits | 3 |
| Regulējama reakcijas vērtības jutība | Yes |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Fizikālās mērīšanas princips | Vadošais |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823456294 |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 84 mm |
| Dziļums | 56.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 110-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 110-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 110-240 V |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 0 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0 s |
| Maks. atļautais darbības aizkaves laiks | 7 s |
| Min. regulējams darbības aizkaves laiks | 0.5 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC/DC |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |