| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Modular distribution block ELP-LBR160An blue |
| Zīmols | SIMET |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001894 |
| Stabu skaits | 1 |
| Skavas pozīciju skaits uz stabu | 13 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907813220906, 5907813220906 |
| Platums | 67 mm |
| Augstums | 94 mm |
| Dziļums | 18 mm |
| Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) | 6-70 mm² |
| Maks. nominālā strāva | 125 A |
| Ar N-sliedi | No |
| Ar PE sliedi | No |