| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Modular chassis DLCR type for SPACIAL WM steel enclosure, 36 modules, H400xW300 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000264 |
| Pārsega veids | Ar iegriezumu |
| DIN sliežu skaits | 3 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480162657 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480162657 |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 355 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Ar vāku | No |
| Moduļu atstarpju skaits uz DIN sliedi | 12 |
| Ar N-PE skavu | Yes |