| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MODLINK MSDD DATA INSERT 1xSUB-D9 male/soldering + 1xSUB-D9 blind |
| Zīmols | Murrelektronik |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4048879037174, 4048879037174 |
| Platums | 51 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Dziļums | 40 mm |