| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Modicon M172 expansion 12 I/Os screw terminal Blocks |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Spaiļu bloku piederumi
Termināla bloka savienotājs |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002021 |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481267665 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606481267663 |
| Platums | 0 mm |
| Stabu skaits | 0 |
| Kopējais stabu skaits (bez zemējuma kontakta) | 0 |