| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MOD. 1HSC INCO 4MHZ 5VDC |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
PLC Units & I/O Modules
|
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Funkciju skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481276407 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |