| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Mobile | Pendant | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Platums | 450 mm |
| Garums | 450 mm |
| Augstums/dziļums | 368 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924004186 |
| Lampas turētājs | G9 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |