| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ML43D LED6 460 1X6W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000989 |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959984449 |
| Aizsardzības klase | I |
| Platums | 43 mm |
| Ar savienojuma vadu un spraudni | Yes |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 6 W |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Diametrs | 43 mm |
| Ar slēdzi | No |
| Ar CEE kontaktdakšu | No |
| Augstums/dziļums | 640 mm |
| Temperatūras klase saskaņā ar direktīvu 94/9/EC | T5 |
| Ar aizsargapvalku | Yes |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Maks. sistēmas jauda | 6 W |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Piedāvātās maināmās iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++ |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Spēka faktors | 0.95 |