Miniature relays RM32N-3021-85-S018 image 1
Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 1000
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005204319
MPN: 2615016
Iepakojums: 1
Kaste: 1000
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Zīmols RELPOL
Kategorijas Elektromehāniskās relejas
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4190 00
Iepakojuma līmenis 2 5900005204319
Lejupielādes
Apraksts
Miniature relays RM32N-3021-85-S018, 1 NO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 18 V DC sensitive coil. Rated load AC1 5 A / 250 V AC. Mounting: for PCB. Cover protection category IP 67.