| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MINIATURE PCB RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nominālā strāva | 8 A |
| Slēdža kontakta veids | Viens kontakts |
| Elektriskā pieslēguma veids | PCB savienojums |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823414690 |
| Platums | 12.6 mm |
| Augstums | 15.7 mm |
| Dziļums | 29 mm |
| Piedziņa, polarizācija | Polarizēts |
| Braukt, mainot attieksmi | Bistabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |