Miniature circuit breaker LVN-100D-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-100D-1
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125422693
MPN: OEZ:42269
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LVN-100D-1
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125422693
Apraksts
In 100 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1-pole, Icn 10 kA