Miniature circuit breaker LVN-100C-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125422662
MPN: OEZ:42266
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125422662
Apraksts
In 100 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1-pole, Icn 10 kA