Miniature circuit breaker LTN-40C-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-40C-1N
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125417026
MPN: OEZ:41702
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LTN-40C-1N
Zīmols OEZ
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125417026
Apraksts
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 10 kA