Miniature circuit breaker LTN-25D-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-25D-1N
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125417118
MPN: OEZ:41711
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LTN-25D-1N
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125417118
Apraksts
In 25 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1+N-pole, Icn 10 kA